הובלת צינורות וצנרת

צינורות ופריטי צנרת שונים מהווים מטען מאתגר להובלה, בין אם בגלל נטייתם להתגלגל והקושי לשמור על יציבותם בעת הנסיעה, ובין אם בשל מידותיהם ומשקלם החורגים.
לכן, חשוב לוודא שהובלת צינורות וצנרת ייעשו על ידי חברה מקצועית, בעלת ניסיון, ידע וציוד מתקדם, שיבטיחו את הגעתו של המטען ליעד בזמן ובבטיחות מרבית.
מובילי דהרי מעניקים שירותי הובלה מאובטחת ואיכותית באחריות מלאה, מזה למעלה מארבעים שנה, ומחזיקים בצי של יותר מעשרים משאיות ומרכבים, ובציוד המתקדם ביותר בתחום.

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר בהקדם:
מלא שם וטלפון בטופס וקבל ייעוץ מקצועי והצעת מחיר שמותאמת לצרכים שלך!

  למה להוביל איתנו?

  • אצלנו תיהנו מבטיחות, עמידה בזמנים ויעילות מרביות
  רק עם מובילי דהרי אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו הובלה בטיחותית, יעילה ומהירה, כך שתוכלו להיות בראש שקט ולקבל את הסחורה בדיוק בזמן.
  • עמידה מלאה בתקנים של משרד הרישוי
  צי המשאיות והמרכבים שלנו עוברים בדיקות בקרה ואיכות לעתים תכופות, ועומדים בכל דרישות התקינה המחמירות של משרד הרישוי.
  • מוניטין וניסיון של למעלה מארבעים שנה
  מובילי דהרי מובילים מזה למעלה מארבעים שנה, וצברו מוניטין, ידע מקצועי וניסיון ללא תחרות.
  • טובי הארגונים והחברות בישראל נמנים על לקוחותינו
  הודות למקצועיות, הניסיון, הידע והציוד המתקדם שברשותנו, טובי הארגונים והחברות בארץ נמנים על לקוחותינו המרוצים, לרבות חברת מנופי אבי, והעיתונים מעריב, ידיעות אחרונות וגלובס.
  רוצים ליהנות מאחריות מלאה על ההובלה שלכם? תאמו עם מובילי דהרי עוד היום, ותקבלו מאתנו הצעת מחיר משתלמת ושירות ללא תחרות, שישאיר אתכם עם ראש שקט.

   כל מה שחשוב לוודא בנוגע להובלת הצינורות ומוצרי הצנרת שברשותכם

   הובלת צנרת וצינורות מהווה משימה מורכבת שמיועדת לבעלי מקצוע מנוסים בלבד, ולכן נדרשת בדיקה קפדנית של מספר היבטים חשובים מראש.
   תחילה, רצוי לבדוק שברשות החברה המובילה ישנם רמפה, מעליות הרמה תקניות וציוד מתקדם נוסף, לטובת העמסה ופריקה של הצינורות ביעילות ובמהירות המקסימליות.

   בנוסף, יש לוודא שיוקצו לכם המשאית והמרכב הנכונים, וכן שקיימים אביזרים לקשירה, קיבוע ונעילה בטיחותיים של הצינורות באופן תקני, שאינו חוסם את שדה ראייתו של הנהג, ולא מסכן אתכם בהתמוטטות הסחורה במהלך הנסיעה.

   במה היא שונה משאר סוגי ההובלות?

   כשמדובר בהובלת צינורות וצנרת קיימת חשיבות עליונה לקיבוע, קשירה ונעילה נכונה של המטען, כדי לשמור על שלמותו במהלך הנסיעה, וכן קיים צורך הכרחי באמצעי פריקה והעמסה מתאימים.
   לפיכך, הובלת צינורות ומוצרי צנרת נוספים, מצריכה ציוד מתקדם וניסיון מוכח, שיבטיחו את הגעתו של המטען באופן בטיחותי ויעיל ליעד.