הובלות עם משאיות מנוף

הובלת מנוף היא עבודה לא פשוטה שנעשית רק על ידי אנשי מקצוע שעברו קורסים להפעלת מנופים. הובלות מנוף נועדו ליעל את העבודה ולהוביל מטענים כבדים במיוחד. הצוות שלנו מומחה בהפעלת מנופים והובלות מנוף, והוא מוכשר פיזית לכל סוג עבודה אשר מקפיד על כל חוקי הבטיחות במהלך העבודה.
פנה עכשיו להצעת מחיר מיידית ←
מלא שם וטלפון בטופס וקבל ייעוץ מקצועי והצעת מחיר שמותאמת לצרכים שלך!

  יתרונות השימוש במנוף

  העברה בטוחה של חפצים שבירים
  פעולת העברה מהירה
  מניעת פציעות של סבלים
  צמצום רעש
  הפחתת בלגן בבית ומחוצה לו

  למה לבחור במובילי דהרי?

  צוות מיומן
  לנו צוות מיומן שהוכשר מקצועית ופיזית לסוג עבודה זה. באמצעות ההכשרה שניתנה לצוות - הובלות המנוף נעשית בצורה מקצועית וחלקה.

  ציוד מתאים
  לנו כלל הציוד המתאים להובלות מנוף הכולל את המנופים החזקים ביותר, ושאר ציוד בטיחותי נלווה לעבודה.

  ניסיון של שנים
  חברת מובילי דהרי מנוסה כבר משנות ה 70 בהובלות מנוף, ואנו עושים זאת בגאווה רבה.

  עבודות מנוף במובילי דהרי

  הובלות המצריכות עבודות מנוף מתרחשות כאשר עולה צורך להוביל ציוד וחפצים כבדים, אשר אין בנמצא כל אפשרות אחרת לבצע את העברתם. הובלות מנוף אלה חוסכות מהסבלים מאמץ פיזי רב, כמו גם פגיעות פיזיות אפשריות, ומקלות על ביצוע עבודתם. בנוסף כלך, עבודות מנוף בעת הובלות מצמצמות את הרעש והטרדה הנוצרים לשכנים עקב ההעברה, ומפחיתות את הבלגן הנלווה.

  בנוסף לכל אלה, הובלות הכוללות עבודות מנוף נחשבות לפתרון הטוב ביותר כאשר עולה צורך להעביר פריטים שבירים ורגישים, אשר הובלה רגילה עלולה לפגוע בהם ולגרום להם נזק. הובלות בעזרת שימוש במנופים כוללות מנוף אשר עליו מותקנת מעלית משא, אשר עליה ניתן להניח את הציוד הרגיש, ואז בצורה אוטומטית ניתן להעלות או להוריד אותו.

  ההעלאה וההורדה של הציוד על גבי המנוף נעשית בצורה מבוקרת ואיטית, תוך התאמה לגבהים המבוקשים, וכך ניתן להעביר ציוד בדרך בטוחה ויציבה, מבלי שאותו ציוד או חפצים יטולטלו.