הובלת מכונות

כשמדובר בהובלת מכונות תעשייה שונות, במשקלים כבדים ובמידות בלתי סטנדרטיות, לא כל אחד יכול למלא את המשימה באופן מיטבי, יעיל ובטיחותי.

זו הסיבה שבמקרים אלו יש לוודא שההובלה תיעשה על ידי חברה מקצועית, שמחזיקה במיומנות, הניסיון והציוד הנחוצים, שיבטיחו את הגעתן של המכונות ליעד בבטיחות מרבית.
מובילי דהרי מציעים שירותי הובלה מקצועיים מזה למעלה מארבעים שנה, ומחזיקים בכל הציוד המתקדם ביותר, בצי חדיש של עשרים משאיות ומרכבים ובצוות נהגים מנוסים ואחראיים.

למה להוביל דווקא אתנו?

• אנו מבטיחים בטיחות מלאה ועמידה קפדנית בזמנים
רק עם מובילי דהרי אתם יכולים להיות רגועים, ולדעת שהמכונות שלכם יגיעו בבטיחות מלאה ליעדן, בדיוק במועד שנקבע.
• עמידה מלאה בתקינה ובדרישות משרד הרישוי
מובילי דהרי מקפידים לבדוק את צי המשאיות והמרכבים לעתים תכופות, ועומדים באופן מלא בדרישות ובתקנים של משרד הרישוי.
• אחריות מלאה
אנו מעניקים אחריות מלאה על כל הובלה, של כל סוגי המכונות, כך שאתם תוכלו לדעת שאתם לא מסתכנים כלל.
• ניסיון ומוניטין מזה למעלה מארבעים שנה
חברת מובילי דהרי הספיקה לצבור למעלה מארבעים שנות ניסיון בתחום, ומחזיקה בידע ובציוד המתקדמים ביותר בארץ.
זקוקים להובלה למכונות תעשייה כבדות? התקשרו למובילי דהרי עוד היום, וקבלו הצעת מחיר משתלמת, שירות מקצועי ואחריות מלאה על המטען שלכם

  כך תוודאו שהמכונות שלכם יגיעו ליעדן בבטחה

  רגע לפני שאתם מסתערים על האינטרנט בחיפוש אחר חברת הובלה מתאימה למכונות שלכם, קבלו מספר טיפים המבוססים על המומחיות והניסיון שלנו:

  • תובילו רק את המכונות הנחוצות לכם בוודאות: לעתים בעלי מפעלים חוששים לוותר על מכונות שלמעשה לא נחוצות עוד לתהליכי הייצור, מה שמהווה בזבוז של משאבים יקרים לשווא.
  • העמסה ופריקה חשובות לא פחות מאשר ההובלה עצמה: זכרו שלא די במרכב ובמשאית מתאימים, וחשוב לבדוק שקיים ציוד הולם להעמסה ופריקה יעילים ובטיחותיים, כדוגמת מנופים ורמפות מיוחדים.
  • אל תשכחו לברר על האחריות למטען: בסופו של דבר, כל חברת הובלה יכולה להעיד על עצמה כמקצועית ויעילה, אבל רק מובילים מקצועיים ואחראיים ייתנו לכם אחריות מלאה על המטען!

  הובלות אחרונות

  מיקום הפרויקט: נמל אשדוד - נתניה
  מיקום הפרויקט: גבעתיים - נמל אשדוד
  מיקום הפרויקט: נמל אשדוד - ירושלים