פריקת מכולות

פריקת מכולות הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר והרגישים ביותר בניהול ארגונים ועסקים. ואנו במובילי דהרי, עוסקים בפריקת מכולות כבר שנים רבות ועושים זאת עם מקסימום שמירה על ציוד המכולה. את פריקת הציוד הכבד אנו מבצעים באמצעות מלגזות מיוחדות, מנופים ואנשי הובלה ופריקה מהטובים ביותר.

 

פריקת ציוד כבד במקצועיות

חברות הובלה אשר מציעות שירותי פריקת ציוד כבד צריכות להיות בעלות ציוד מתאים לשם ביצוע הפריקה בצורה הטובה, המהירה והיעילה ביותר, תוך שמירה על שלמות הציוד.

פריקת ציוד כבד צריכה להיעשות תוך שימוש בכלים המתאימים בכדי להתבצע כשורה. לדוגמה, שימוש בעבודות מנוף בכדי לבצע פריקת ציוד כבד ממכולות. בנוסף, יתבצע שימוש במלגזות בכדי להוריד ציוד כבד מהמכולות מבלי לפגוע בתכולה עצמה. בכדי שתהליך הפירוק יתבצע בצורה הנכונה, בנוסף לשימוש בציוד המתאים יש לוודא כי הפריקה תבוצע על ידי אנשי מקצוע מיומנים. במידה ואת תהליך הפריקה יבצעו אנשים חובבים אשר לא מגיעים מהתחום, יכול להיווצר מצב בו הציוד ניזוק. בנוסף לכך, מומלץ לוודא עם חברת ההובלות והפריקה כי ישנו ביטוח מטענים מלא על כל הציוד אשר נמצא במכולה.

למה לבחור בנו?

נסיון
לנו יותר מ30 שנות ניסיון בפריקת מכולות - מה שמבטיח תוצאה טובה יותר ללקוחות שלנו.

אחריות
אנו מאפשרים אחריות ללקוחותינו, על תכולת המכולה ולכל נזק שיגרם.

ציוד מתאים
בנוסף לצוות המקצועי, לנו ציוד משוכלל ומדויק, המאפשר לצוות לבצע עבודה טובה יותר.

שאלות נפוצות

פריקת מכולות נעשית אך ורק באמצעות ציוד מתאים כגון: מנופים, מלגזות, ומשאיות מתאימות.

חברות טובות לפריקת מכולות יציעו בנוסף לשירות הפריקה, גם ביטוח למכולות על מנת שהלקוחות יוכלו לשמור את הציוד טוב יותר.

שימוש בחברות לא מקצועיות או באנשי העוסקים בפריקת מכולות כעבודה צדדית או 'חלטורה', עלול להוביל לנזקים רבים. החיסכון שתחסכו על חברה מקצועית, יאבד לכם בסחורה שתינזק עקב חוסר מקצועיות שבהעסקת עובדים לא מיומנים.