אחסנת מכולות

כיום אחוז גדול מהסחר הבין לאומי מתבצע בעזרת ספינות ומטוסים, כאשר בכדי שנוכל להכניס כמה שיותר סחורה לתוך בטן הספינה או גוף המטוס, אנו נדרשים לעשות שימוש בכלים הנקראים מכולות. כלי זה הוא מיכל פלדה גדול, ובתוכו ניתן לאחסן מגוון סחורות או ציוד בדרכו אל העולם. מכיוון שסחורות רבות מגיעות לארץ, יחד עם בדיקות המכס הקפדניות, נוצר צוואר בקבוק אשר בעקבותיו על חברות רבות להמתין זמן מה בטרם יוכלו לשחרר את המכולה מהמכס. מכולות אלה זקוקות למקום אחסנה מסודר בכדי שניתן יהיה להגיע אליהן בעת הצורך, והן גם צריכות להיות תחת שמירה כלשהי מפני פלישות או גנבות.
אחסנת המכולות ושמירתן בחברתנו מספקת בטחון באחסון המכולות, שמירה על הציוד ברמה הגבוהה ביותר, ומתן שירות למי שסחורתו מתעכבת.
מכולות גדולות נועדו להעביר ציוד וסחורה במטוסים, רכבות ואוניות. המכולות מאפשרות ריכוז סחורה בצורה בטיחותית עד למסירתה ללקוח. ובכל זאת, לעיתים בשל עיקובי מכס, המכולות נשארות בנמל, ולכן חשוב לאחסנן.

שיטת אחסנת מכולות

בשנים האחרונות עלה מספר בעלי המגרשים אשר מציעים שירות אחסנת מכולות. מחסני אחסון מכולה אינם פועלים כיתר המחסנים הרגילים, מדובר במחסנים אשר עוברים בקרה באופן עקבי על ידי מחשב אשר בו מסומן מיקום כל מכולה ומכולה במחסן. לשיטה זו יש סיבה ברורה ויתרון גדול- במידה ויצטרכו להוציא את המכולה מהמחסן, בעזרת המחשב ניתן לאתרה באופן מהיר, פשוט וללא תקלות.

הליך אחסנת מכולות כרוך בהכנות לוגיסטיות לא מעטות, מכיוון שלעיתים נדרשות הכנות מיוחדות. לדוגמה, יש לדאוג למקורות חשמל כאשר מעוניינים לבצע אחסון מכולה הדורשת קירור. כמו כן, יהיו פעמים בהם אחסנת מכולות תארך מספר ימים, לעומת אחסון מכולה למספר חודשים, כך שמיקום המכולות הינו עניין משמעותי בכדי שהגישה אליהן תהיה נוחה במידת הצורך.

אחסון מכולה בחברת מובילי דהרי

אחסנת מכולות הינה מומחיות בפני עצמה, כאשר חברות המציעות שירותי אחסון מכולה צריכות לכלול התחייבות לשמירה על המכולה תחת כל התקנים הקיימים בשוק. כמו כן, כדאי שלאותה חברה יהיה ציוד ההובלה הנדרש המאפשר לשנע את המכולות למקומן, ולהעמיס אותן אחת על גבי השנייה.