הובלת מכולות

הובלת מכולות חייבת לעשות על ידי חברה מקצועית ונגישה. חברת מובילי דהרי הממוקמת ליד נמל אשדוד, והיא מובילה מכולות במקצועיות רבה, על ידי שנים של ניסיון עם הובלת מכולות קלות של 20 רגל עד 15 טון, והובלת מכולות כבדות יותר. הובלת המכולות שלנו מתבצעת מנמלים שונים, ואנו משתמשים לצורך העבודה בסמיטריילרים ובפולטריילרים חדישים ואף מנופים במשקלים שונים.

הובלת מכולות עם מנוף

הובלת מכולות עם מנוף היא פעולה באמצעותה ניתן להוביל משאות כבדים ממקום למקום, וחשוב מכך – להעלותם לגובה רב באמצעות המנוף. את המכולות מעמיסים על המשאית באחד מהנמלים המצויים בארץ, ומשם הן מועברות לכל כתובת ברחבי הארץ. באמצעות השימוש במנוף, נחסך זמן יקר וניתן לקצץ בהוצאות על כוח אדם שהיו נוצרות בהובלה סטנדרטית.

שינוע מכולות וקונטיינרים מנמל אשדוד

נמל אשדוד מהווה הנמל המרכזי במדינת ישראל, אליו מגיע המספר הרב ביותר של מכולות וקונטיינרים המצויים על גבי אוניות מטען. לאחר פריקת המטען, דרושה פעולת שינוע של המכולות והקונטיינרים הללו לרחבי הארץ. את פעולת השינוע מנמל אשדוד ניתן לבצע על ידי שימוש באחת מתוך מגוון משאיות העומדות לרשות חברת מובילי דהרי אשר ממוקמת בסמוך לנמל אשדוד, או באמצעות מבחר הנגררים העומד לרשותם.

הובלת מכולות מבצעים אצל מובילי דהרי

חברת מובילי דהרי בע"מ מעניקה ללקוחותיה שירות מיומן ומקצועי הנשען על גבי שנים רבות של ניסיון נצבר. אנו נעניק לכם שירות הובלה איכותי ויעיל אשר יתבצע במהירות ותוך שמירה על שלמות הסחורות, הציוד והמטענים.

אחד מהיתרונות היותר בולטים בתחום הובלת המכולות הוא בטחון הציוד והתכולה הנמצאים בתוך המכולה. בנוסף לכך, ישנה אפשרות לערוך משלוח משותף של מספר סחורות או סוגי ציוד שונים בתוך מכולה אחת, וכך לחסוך בעלויות הכלכליות של ההובלה. כמו כן, ניתן להתאים את תוכן המכולה לסוג המכולה הנבחר, וכך להגיע להתאמה הגבוהה ביותר של מתקן ההובלה הנבחר. ישנן סוגי סחורות ומטענים אשר להם קיימים מתקני מכולה ספציפיים, ולכן מומלץ להתייעץ עם חברת הובלות מקצועית.