הובלת חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים הוא שירות המתבצע רק על ידי חברות המתמחות בעבודה. בהובלת חומרים מסוכנים חשוב להצטייד ולנהוג רק ברכבים מיוחדים, ולעשות זאת ובאמצעות ידע רב בסיווג החומרים הנישאים ברכבים.

חברת מובילי דהרי מובילה בתחום הובלת החומרים המסוכנים בכל הארץ, ודואגת לעמוד בכל הנהלים והתקנים הקשורים לתחום זה. החל מטעינת החומרים, רישום נכון של החומרים המיודעים להובלה, וכל הבדיקות הקיימות לצורך הובלה בטיחותית של החומרים.

הובלת חומרים מסוכנים היא הובלה המצריכה ניסיון וידע רב בתחום, כמו כן הקפדה בכל נושאי בטיחות ואיכות הסביבה. בכדי להוביל חומרים מסוכנים יש צורך באישורים מיוחדים, שמירה על תקנות, נהגים המוסמכים להובלת חומרים מסוכנים, ורכבים בעלי יכולת טעינה ופריקה של חומרים אלו, וסיווג נכון של כל חומר וחומר.

על מנת לשמור על כל התקנות והנהלים, חברת מובילי דהרי מעסיקים אנשי צוות מומחים בתחום, אשר הוסמכו לשינוע נכון של החומרים המסוכנים, וכי יכולים לפעול נכון במידת הצורך, על ידי שמירת כל הנהלים והתקנות.

הובלת חומרים מסוכנים, הינו תחום נרחב, ואנו מתגאים בידע רב בתחום, שמירה על נהלי הבטיחות, ומגוון לקוחות מרוצים, אשר סומכים על מקצועיות החברה וניסיונה.