הובלת בטון

בטון ושימוש במשטחי בטון הפכו פופולריים בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים זקוקים להובלת בטון וזאת כי את הבטון מכינים במפעלים ולא במקום בו הוא מותקן. בטון מובילים אך ורק ברכבים המיועדים להובלת בטון וזאת כדי לשמור על הבטיחות של הסביבה ושל הלקוחות.

מובילי דהרי מובילים את משטחי הבטון בצורה מקצועית מבלי שיפגעו. את הבטון אנו מעבירים כבר 40 שנה, ללא פגע ובאמצעות משאיות מתאימות ומכשירים נכונים.

הובלת משטחי בטון באמינות בחברת מובילי דהרי

מובילי דהרי בע"מ, חברה הפועלת משלהי שנות ה-70, מתמחה בהובלת ושינוע מטענים מדן ועד אילת. בין השירותים אותם החברה מספקת, תוכלו למצוא שירותי הובלת משטחי בטון עבור ענף הבנייה, הובלות כלליות אל ומנמלי הים, האוויר ומחסנים. כמו כן, מובילי דהרי בע"מ מספקים שירות פריקה והעמסה של ציוד כבד, תוך שימוש במלגזות ומנופים, שירותי פירוק והרכבה, ועוד.

אנו במובילי דהרי בע"מ מתמחים בתחום הובלת משטחי בטון לכל חלקי הארץ. כמו כן, ברשותנו צוות מקצועי ומיומן, יחד עם צי רכבים המונה 10 משאיות סמיטריילר ופולטריילר חדישות המאפשרות לנו להעניק לך את השירות הטוב והמהיר ביותר. מובילי דהרי בע"מ מתחייבים לאמינות, יסודיות ומקצועיות, יחד עם ביטוח מטען מלא לכל סוגי ההובלה הנדרשים.