הובלות עם משאיות מנוף

הובלות מנוף מועדפות על ידי לקוחות רבים משום שהן חוסכות במשאבים, בעבודה מרובה ובזמן יקר. לשם כך, אנו מבצעים עבורכם את הובלות המנוף מהמסובכות לפשוטות.

הובלת מנוף היא עבודה לא פשוטה שנעשית רק על ידי אנשי מקצוע שעברו קורסים להפעלת מנופים. הובלות מנוף נועדו ליעל את העבודה ולהוביל מטענים כבדים במיוחד. הצוות שלנו מומחה בהפעלת מנופים והובלות מנוף, והוא מוכשר פיזית לכל סוג עבודה אשר מקפיד על כל חוקי הבטיחות במהלך העבודה.

יתרונות השימוש במנוף

השימוש במנוף לפעולת ההובלה מזרז את פעולת ההובלה. זאת, מכיוון שבניגוד לאדם המנוף אינו מתעייף והוא מסוגל לשאת משקלים גבוהים מאוד בבת אחת. נוסף על כך, השימוש במנוף עשוי למנוע פציעות של סבלים שיגרמו בשל נשיאת חפצים כבדים. זאת ועוד, השימוש במנוף יוודא את שלומם של החפצים השבירים ויקרי הערך, בניגוד להובלה רגילה במהלכה עלול להיגרם נזק לחפצים אלו. אם לא די בכך, השימוש במנוף מפחית במאוד את הרעש שנוצר לשכנים עקב ההעברה, יחד עם ירידה בכמות הבלגן שתיווצר בהשוואה להובלה רגילה.

  • פעולת העברה מהירה.
  • מניעת פציעות של סבלים.
  • צמצום רעש.
  • העברה בטוחה של חפצים שבירים.
  • הפחתת בלגן בבית ומחוצה לו.

מנופאים מקצועיים וניסיון רב שנים

הובלה עם משאיות מנוף אינה פעולה פשוטה כלל וכלל. ההובלה דורשת שמירה על תקנים בטיחותיים יחד עם הקפדה על דרישות מקצועיות הכרחיות. לשם הובלה מושלמת עם משאיות מנוף מומלץ לפנות לחברת מובילי דהרי, אשר מעמידה מבחר מנופאים בעלי ניסיון רב. אלו יוודאו מעל לכל ספק כי ההובלה מתבצעת על הצד הטוב ביותר. השילוב בעת ובעונה אחת של המקצועיות עם הניסיון של מובילי דהרי מובילים להובלה בטוחה מהירה ומקצועית.

עבודות מנוף במובילי דהרי

הובלות המצריכות עבודות מנוף מתרחשות כאשר עולה צורך להוביל ציוד וחפצים כבדים, אשר אין בנמצא כל אפשרות אחרת לבצע את העברתם. הובלות מנוף אלה חוסכות מהסבלים מאמץ פיזי רב, כמו גם פגיעות פיזיות אפשריות, ומקלות על ביצוע עבודתם. בנוסף כלך, עבודות מנוף בעת הובלות מצמצמות את הרעש והטרדה הנוצרים לשכנים עקב ההעברה, ומפחיתות את הבלגן הנלווה.

בנוסף לכל אלה, הובלות הכוללות עבודות מנוף נחשבות לפתרון הטוב ביותר כאשר עולה צורך להעביר פריטים שבירים ורגישים, אשר הובלה רגילה עלולה לפגוע בהם ולגרום להם נזק. הובלות בעזרת שימוש במנופים כוללות מנוף אשר עליו מותקנת מעלית משא, אשר עליה ניתן להניח את הציוד הרגיש, ואז בצורה אוטומטית ניתן להעלות או להוריד אותו. ההעלאה וההורדה של הציוד על גבי המנוף נעשית בצורה מבוקרת ואיטית, תוך התאמה לגבהים המבוקשים, וכך ניתן להעביר ציוד בדרך בטוחה ויציבה, מבלי שאותו ציוד או חפצים יטולטלו.